!!! Přidávání novýc čísel POZASTAVENO !!!

Díky tomu, že se nám nepodařilo dohodnout se se stávajícím vedením Města Mirovice na finančních odměnách za zpracovávání zpravodaje Mirovicko do internetové podoby, byl jsem nucen přidávání dalších čísel prozatím pozastavit. Zpracovávání jednotlivých čísel Mirovicka totiž doposud probíhalo zcela zdarma a veškerá jednání s vedením Města Mirovice ztroskotala díky jeho naprostému nezájmu.

Tímto se Vám všem milý čtenáři omlouvám, ale vězte, že není v mých silách, každý měsíc utápět minimálně 5-6 hodin ve zpracovávání Mirovického zpravodaje jen tak pro zábavu. Myslím si, že svoji snahu jsem projevil již tím, že jsem doposud bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu zpracoval 17 čísel u čehož jsem v průměru strávil minimálně 93,5 hodiny. Nyní je již na Vás, pokud máte zájem, aby bylo Mirovicko i nadále zpracováváno do internetové podoby, abyste apelovali na Mirovické zastupitele a rozhýbali tak "úředního šimla" k nějakému výkonu. Můžete tomu třeba tak učinit odesláním e-mailu na adresu mumirovice@iol.cz.

Děkuji za pochopení

Václa Vaněček, webmaster


V této sekci stránek si máte možnost prohlédnout všechna čísla zpravodaje Mirovicko, která vyšla v roce 2002 a 2003. V budoucnu budou přibývat nejzajímavější články ze starších ročníků. Z důvodu efektivnějšího přístupu k informacím, jsem byl nucen rozdělit jednotlivá čísla celkem na 5 kapitol:

Úvod - aktuality, kalendář, rozpis fotbalových utkání, základní infomace …
Úřední informace - zápis z jednání Měz a MěR, místní vyhlášky, popř odkazy na ně a další informace …
ZŠ & Kultura - informace ze ZŠ Mirovice a informace o kulturních akcích na Mirovicku
Zajímavosti - zajímavosti historické, zeměpisné i jiné z Mirovicka
Příspěvky (čtenářů) - příspěvky čtenářů, názory, vzpomínky, …

Jednotlivé články ze všech čísel jsou pak ještě seřazeny dle jednotlivých kapitol v seznamu, ze kterého se dají prohlížet v sekci: Jednotlivé články.


ZpětNapsat e-mail Obnovit Nahoru Úvodní stránka ZPRAVODAJE MIROVICKO Úvodní stránka celých stránek Upraví a vytiskne tuto stránku

Designed for IE6 & Mozilla Firefox (1024x768) cz


© 2003 Václav Vaněček & Roman Debnar